عنوان : بازدید هیات بورد پرستاری، وزارت بهداشت و درمان از دانشكده پرستاری و مامایی و مركز تحقیقات مراقبت بیماریهای مزمن
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ 
ساعت : ۱۰:۴۷:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

  در تاریخ 94/08/27 جلسه ای با حضور اعضای هیئت بورد و مسئولین دانشکده برگزار گردید که طی آن خانم دکتر عابدی ریاست دانشکده ضمن خوش امدگویی ، گزارشی از وضعیت کلی رشته و مقاطع مختلف پرستاری در این واحد را ارائه دادند. سپس هرکدام از معاونین ، مسئول تحصیلات تکمیلی و مدیر گروه پرستاری به صورت جداگانه گزارشی از تعداد دانشجویان در مقاطع مختلف به تفکیک سال پذیرش و جنس ارائه نمودند.

در ادامه بازدید جلسه ای با هدف آشنایی کلی با وضعیت دانشجویان دکترای تخصصی پرستاری برگزار گردید . در این جلسه در خصوص وضعیت کلی آموزش دانشجویان دکترا بحث و تبادل نظر صورت گرفت و راهکارهایی برای ارتقاء فرآیندهای آموزش و پژوهش این مقطع ارائه شد.

بعد از آن جلسه ای دیگر با اعضای هیئت علمی پرستاری دانشکده برگزار گردید . که در طی آن مشکلات کلی اعضاء شامل تعداد زیاد واحد ، ساعت های کارآموزی و کارورزی و مشکلات رفاهی اعضاء در جوی صمیمی ارائه شد و همچنین نظرات در خصوص بهبود وضعیت آموزش پرستاری به طور کلی ارائه شد.

پس از اقامه نماز و صرف نهار اعضای بورد جلسه ای با هیئت رئیسه دانشکده و نماینده معاونت آموزشی دانشگاه جناب آقای دکتر اولی پور برگزار کردند که در این جلسه نماینده بورد ضمن انتقال مسائل و مشکلات آموزش پرستاری به ویژه کمبود نیروی هیئت علمی و هیئت علمی بالینی و نیز مشکلات در حیطه ی آموزش بالینی دانشجویان پرستاری نظر مساعد نماینده محترم معاون آموزشی دانشگاه را برای همکاری در جذب هیئت علمی جدید برای دانشکده جلب کردند.

در پایان بازدید یکروزه و جلسات متعدد ، اعضای بورد از قسمت های مختلف دانشکده شامل : مرکز تحقیقات مراقبت بیماریهای مزمن ،کلاس های درس ، محل کار دانشجویان دکترا ، آموزش ، کتابخانه ، سایت کامپیوتر و ... بازدید کردند.

   
     


بازگشت           چاپ چاپ         
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیاتی مراقبت پرستاری در بیماری های مزمن دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0